Apie mus

Ir Jums, ir mums daug kartų kilo klausimas „Ką veikti Birštone?“. Birštonas – tai ne tik romantiška Nemuno krantinė, sanatorijos, SPA ir kvepiantys pušynai. Čia galima plaukti, važiuoti, jodinėti, skanauti gardėsius, pažinti istoriją, sveikatintis, patirti nuotykius, smagiai švęsti, nustebti ir kitus nustebinti.

„Čiulba ulba“ – pramogų ir laisvalaikio organizatoriai kviečia surengti šeimos, draugų ar darbo kolektyvo išvyką, linksmai ir įsimintinai praleisti laiką. Mes galime pavieniams, savarankiškiems keliautojams ar grupėms pasiūlyti laisvalaikio praleidimo būdą pagal individualius poreikius. „Čiulba ulba“ – pramogauti, nustebti, mėgautis!

Kodėl Birštonas? Tai – unikalios gamtos, sveikatos ir harmonijos kurortas, kuriame juntama ypatinga aura, čia viskas vyksta lėčiau, ir šurmulio mažiau, todėl išryškėja tikrieji dalykai, lengviau susikaupti, mėgautis malonia draugija ir išskirtinėmis akimirkomis.

Kodėl „Čiulba ulba“? Mes, „Čiulba ulba“ komanda, kiekvieną rytą pabundame su naujomis idėjomis, ką veikti Birštono kurorte, kviečiame visas pramogas išbandyti ir Jus! Pažįstame Birštoną ir galime rekomenduoti, ką nuveikti, patarti, kokias veiklas ar pramogas pasirinkti Jums. Birštone yra daug įdomių veiklų, bet ar visos jos įdomios Jums? Mes padėsim pasirinkti.

Kodėl papildoma veikla Birštone? Birštone yra puikūs dviračių takai, mineralinio vandens procedūros po atviru dangumi, pakrantė pasivaikščiojimui, parkas ir žaidimų aikštelės šeimoms su vaikais, kurios yra visiškai nemokamos ir jomis galima mėgautis savarankiškai Bet vis tik, jei Jums to negana ir norite kažko įdomaus, išskirtinio, neišbandyto – mes galime Jus nustebinti!

Kokios tai veiklos? Aktyvios/ Edukacinės/ Etnografinės/ Gamtinės. Ką Jūs norėtumėt išbandyti?

Kam skirta?
• Draugų susibūrimui
• Mergvakariams
• Darbo kolektyvams
• Poroms
• Išskirtinių progų paminėjimui, gimtadieniams, šventėms
• Teminiams renginiams