Ką veikti Birštone?

– Oj, tikrai čia rasi ką veikti! Plauk, važiuok, jodinėk, skanauk gardėsius, pažink istoriją, sveikatinkis, patirk nuotykių, smagiai švęsk, nustebk ir kitus nustebink! Rekomenduojame šiuos teminius rinkinius, kiekvienas jų skirtingas ir išpildo vis kitą temą. Jei neradote to, ko tikėjotės – susikurkite savo rinkinį „Mano Birštonas“ – pažinkite Birštoną, taip kaip Jums patinka!

Teminiai maršrutai

Kviečiame išbandyti naujausius pramogų organizatorių „Čiulba ulba“ teminius maršrutus. Šie teminiai maršrutai patiks tiek jaunam, tiek vyriasniam pramogautojui. Tad nieko nelauk ir išbandyk!

Vakarėlių ir švenčių idėjos įmonių kolektyvams

Įmonių kolektyvus, draugus ar tiesiog artimiausius šeimos narius kviečiame šventes paminėti sveikatos kurorte Birštone. Jūsų nerealiausias šventės idėjas padės išpildyti išradingieji pramogų organizatoriai „Čiulba ulba“.

„ORIENTUOTAS – REIŠKIA GARANTUOTAS!“

Dienos, kai Birštonas buvo tik ramaus poilsio miestas, baigėsi! Netiki? Mes galime nustebinti! „Čiulba ulba“ kviečia pramogauti aktyviai ir išbandyti pramogas VANDENYJE, ORE, ŽEMĖJE!

Teminiai vaikų gimtadieniai

Kiekvienas vaikas yra unikalus ir išskirtinis – vieni mėgsta aktyvius žaidimus, kiti – kūrybines veiklas, edukacijas, o gal ir maisto gaminimą ar piešimą, todėl ir gimtadieniai turi vykti atsižvelgiant į paties svarbiausio tą dieną – mažojo jubiliato – pomėgius, norus, svajones.

Pasiūlymai mergvakariams

Unikalios gamtos ir harmonijos kurortas Birštonas yra ideali vieta mergvakariams. Gerai pažindamos savo seseris ar artimiausias drauges, galite pasirinkti joms labiausiai tinkamą „Čiulba ulba“ organizuojamą mergvakario temą.  

Susikurk savo!

Pažinkite Birštoną taip, kaip Jums labiausiai patinka – pramogų rinkinį susikurkite patys! 

„WAKINK, ŠAUDYK, ORIENTUOKIS“

Dienos, kai Birštonas buvo tik ramaus poilsio miestas, baigėsi! Netiki? Mes galime nustebinti! „Čiulba ulba“ kviečia pramogauti aktyviai ir išbandyti pramogas VANDENYJE, ORE, ŽEMĖJE!

Pažink Birštoną aktyviai

Nusibodo ramiai vaikščioti Birštono Nemuno krantinėje ir mėgautis ramybe? Išbandyk pramogą „Pažink Birštoną aktyviai“!

Barboros Radvilaitės perlai

Ar žinojote, kad karūnuotieji Aleksandras ir Žygimantas Augustas Birštoną kaip kraitį buvo užrašę savo žmonoms Lietuvos didžiajai kunigaikštienei Elenai ir Lenkijos karalienei Barborai Radvilaitei?

Tarpukario romansai

Birštono kurorto didžiausias turtas – mineralinis vanduo, kuris gydymui, sveikatinimui, grožio procedūroms buvo pradėtas naudoti tarpukariu.

Provanso vėjas

Svaiginantis, aromatingas, idiliškas, prancūziškasis Provansas gali atsirasti ir Birštone!

Vytauto Didžiojo pėdsakais

Pasirinkę šią pramogą, Jūs nukeliausite į karališkojo, istorinio Birštono laikus, kai čia medžiodavo Vytautas Didysis