Vakarėlių ir švenčių idėjos įmonių kolektyvams

Įmonių kolektyvus, draugus ar tiesiog artimiausius šeimos narius kviečiame šventes paminėti sveikatos kurorte Birštone. Jūsų nerealiausias šventės idėjas padės išpildyti išradingieji pramogų organizatoriai „Čiulba ulba“.
Atsižvelgiant į kolektyvo dydį, galimybes ir pageidaujamą tematiką, siūlome pasirinkti vieną iš trijų galimų šventės lygių:
1. Minimalus „Išbandom ir sugrįžtam dar kartą“
2. Vidutinis „Mes norim dar!“
3. Maksimalus „Jeigu jau švęsti, tai švęsti!“
TEMOS, įkvėptos Birštono istorijos:
• Vytauto Didžiojo laikų medžioklė
• Gydytojai ir kurortinės tradicijos
• Aristokratiškas tarpukario damų ir ponų vakaras

Vytauto Didžiojo laikų medžioklė
Dieninėje dalyje kolektyvo laukia aktyvi šventės programa, kurios metu komandos, kaip Vytauto Didžiojo laikais, varžysis tarpusavyje, dėl įtakos ir valdžios, turės įveikti logines, orientavimosi ir išlikimo užduotis, susijusias su Birštono istorija, legendomis: susikurti laužą, išspręsti užšifruotus kodus, atsakyti į klausimus. Vakarinėje dalyje vyks įšventinimas į riterius ar net kunigaikščius, kolektyvų naujokų krikštynos ir visos dienos kovų ir nuotykių rezultatų teatralizuotas aptarimas. Šventės metu suorganizuosime viduramžių laikams prilygsiančią maisto puotą, sukursime to laikmečio atmosferą.

Gydytojai ir kurortinės tradicijos
Programa susijusi su gydymu Birštono kurorte: dieninėje dalyje visi šventės dalyviai gaus gydytojų siuntimą, kiekvienas turės savo diagnozę, visos šventės metu, pagal paskirtus vaidmenis, vieni bus gydytojai, kiti ligoniai, turės išnarplioti sudėtingas situacijas, vieni pasveiks, kitiems bus nelemta…Paliekame intrigą ir pažadame, nuotykius, azartą ir kurortines paslaptis. Vakaro metu bus rezidentų, naujokų krikštynos, gydomųjų mikstūrų, eleksyrų ragavimas ir kitos pramogos. Maitinimas, žinoma, taip pat bus medicininis, susijęs su dietinio, kurortinio maisto Birštone tradicijomis.

Aristokratiškas tarpukario damų ir ponų vakaras
Pasirinkus šią temą, šventės metu tapsite tarpukario Birštono žymiaisiais ponais ir damomis, kurie žaidė įvairius lošimo žaidimus ir linksminosi istoriniame, prabangiame Birštono kurhauze. Bus žaidžiami „Mafijos“ stiliaus, vaidmenų žaidimai. Vakaro metu Jūsų lauks tarpukario muzika, šokių pamokos, virtuoziški virtuvės šefų patiekalai, pagal tarpukario Birštono tradicijas. Visų svečių elegantiška apranga tiesiog pageidautina.

Šios temos yra mūsų siūlomos idėjos Jūsų šventei, tačiau ir Jūs patys galite siūlyti savo temą, veiklas, norus, ir mes padėsime surengti būtent Jums skirtą šventę.

Laukai, pažymėti ženklu * yra privalomi