Teminiai vaikų gimtadieniai

Kiekvienas vaikas yra unikalus ir išskirtinis – vieni mėgsta aktyvius žaidimus, kiti – kūrybines veiklas, edukacijas, o gal ir maisto gaminimą ar piešimą, todėl ir gimtadieniai turi vykti atsižvelgiant į paties svarbiausio tą dieną – mažojo jubiliato – pomėgius, norus, svajones.
Todėl „Čiulba ulba“ kviečia surengti Jūsų mylimiausiai princesei ar gabiajam išradėjui būtent jam skirtą gimtadienį. O temų spektras iš tiesų platus: tiks ir būsimam restorano šefui, konditeriui, ir gyvūnų safarį mėgstančiam gamtininkui, ir linksmuoliui diskotekų gerbėjui, arba meninės sielos kūrybinių dirbtuvėlių meistrui. Belieka išsirinkti gimtadienio temą, o mes pasirūpinsime, kad toji ypatinga diena būtų kupina nuotykių, įspūdžių ir įsimintinų akimirkų!

Gimtadienių temos:

Turime naujienų ir skubame dalintis! Nauji užsiėmimai vaikų gimtadieniams ir šventėms!

 • „Cukraus pasaka“

  Tai – smagus ir netikėtas užsiėmimas vaikams. Visiems gerai žinomas saldumynas šį kartą virs statybine medžiaga, kūrybos priemone ir net magija. Išvysite cukraus namą, kuris netgi egzistuoja tikrovėje. Gal tai bus jūsų gimtojo miesto statinys, o gal – atkeliavęs iš kito Lietuvos krašto?
  Programos metu gaminsime ir kursime su cukrumi, cukraus pudra, naudosime vandenį ir maistinius dažus. Kiekvienas susikursite cukraus darbelį, o parsinešę pasipuošite savo namus. Pamatysite, kaip yra verdamas ir liejamas cukrus, o kartu išvirsime ir… pasaką, kuri bus gal linksma, gal liūdna, o gal ir… saldi?
  Programos metu cukraus ragauti nerekomenduojame.
  Užsiėmimo trukmė – 1 val.
  Skirtas 5–11 metų vaikams.
  Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

  Susisiekite su mumis ir nukeliaukime į „Cukraus pasaką“!

 • Edukacija „Spalvingo ir aromatingo muiliuko gamyba“

  Edukacijos metu išmoksime gaminti spalvotus ir aromatingus muiliukus sau ir draugams. Jos metu vaikai, kartu su edukacijos vedėja, skaidrius muilo bazės kubelius sušildysime, išlydisime ir dekoruosime kvepiančiais, specialiai vaikams atrinktais eteriniais aliejais bei džiovintomis gėlytėmis ir kitais augaliniais pabarstukais. Rezultatas – tavo asmeninis, linksmos formos ir nuostabiai kvepiantis muiliukas!
  Edukacijos trukmė – 1 val.
  Skirta vaikams nuo 7 metų ir vyresniems.
  Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

 • Užsiėmimas „Robotų kovos ir robotų lenktynės“

  Ar teko dėlioti iš „Lego“ kaladėlių? Turbūt kiekvienas turėjome tokį konstruktorių? O ar teko toms kaladėlėms atgyti ir judėti? Ir dar, jei tos kaladėlės virsta robotais ir kovoja vienas su kitu? Tikrai labai įdomu. Kas laimės, priklausys nuo jūsų išradingumo ir trupučio sėkmės.
  Kiek sudėtingesnis užsiėmimas – robotų lenktynės, kuriose išsiaiškinsime, kuris greičiausias! Nes robotai jau tokie – kartais jie eina tiesiai, o kartais – kelis žingsnius paeina atgal arba sustoja, ir vėl pradeda žygiuoti. Tai – kas gi bus pirmas?
  Užsiėmimo trukmė – 2-2,5 val.
  Skirta vaikams nuo 7 metų ir vyresniems.
  Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Aktyvūs, judesio gimtadieniai „Gyvūnų safaris“, „Spalvų diskoteka“, „Vandens fontanas“

 • Gyvūnų safaris (pasirinktinai: 4-7 m.; 5-8 m., 8-12 m. amžiaus vaikams)

Pasirinkus šią gimtadienio temą, vaikai žais judesio žaidimus su jogos elementais. Linksma kelionė po safarį – tai judesio žaidimai, kur kiekvienas gali pasiversti kuo tik nori – kalnu, medžiu, drugeliu, kupranugariu, medūza, o gal net tiltu, mašina, limonadu ar spragintais kukurūzais? Čia galima veikti tai, ko dar niekada nesi daręs – pripūsti balioną pilvuku arba pailsėti ant skraidančio kilimo. Leiskitės į nuotykius! Išbandykite šią žaismingą, ypatingai smagią treniruotę kūnui, susikaupimą protui ir kartu labai atpalaiduojantį žaidimą vaiko emociniam pasauliui. Gimtadienio užkandžiai ir dekoracijos bus priderintos prie bendros temos.
Programa:
– Jubiliato vardo ritualas
– Gaminame „Safario zebrą“
– Apšilimo pratimai „Aukštyn, žemyn ir ratu“
– Jogos pratimai „Linksma jogiška istorija“ (atsižvelgiant į vaikų amžių: 3-5 metai, 5-8 metai, 8-12 metų);
– Tylos metas „Kvėpuok, atsipūsk ir atsipalaiduok“, skambant grojančio dubens garsams.
Kiti „siurprizai“ – porinės jogos, šokio, kontaktinės improvizacijos, dramos, muzikiniai, meno, masažo, refleksologijos elementai.

 • Spalvų diskoteka (8–12 m. amžiaus vaikams)

Sutikite, kad diskotekos – viena smagiausių ir laukiamiausių veiklų! O jeigu jos vyksta per gimtadienį ir dar yra spalvotos – tuomet dvigubai smagiau! Pasirinkus šią gimtadienio temą, visi gimtadienio dalyviai mokysis šokio judesių, pasipuoš savo veidukus specialiais, šviečiančiais dažais, vyks tikra, smagi diskoteka, šokio konkursas. Gera nuotaika, linksmi šokiai, spalvos, šypsenos ir įspūdžiai garantuoti!
Programa:
– Jubiliato vardo ritualas
– Piešimas ant veidų ultravioletiniais, šviečiančiais dažais
– Šokio judesių programa (kiekvienas šokio judesys turi linksmą pavadinimą, pvz: makaronas, gyvatėlė ir t.t.)
– Diskoteka, šokio konkursas.
– Pageidaujant, papildoma paslauga – fotografavimas ir spalvingi dūmai.

 • Vandens fontanas“ (8–12 m. amžiaus vaikams)

Vaikai labai mėgsta vandenį – maudynes, vandens mūšius, pilstyti, tyrinėti, atrasti. Manote, kad gimtadienis vandens tema įmanomas tik vasarą, kai šilta? Klystate, su „Čiulba ulba“ gimtadienis „Vandens fontanas“ įmanomas visais metų laikais! Pasirinkus šią temą, vaikai išbandys piešimą ant vandens „Ebru“, dalyvaus staigmenų žaidime „Akvariumas ir gėlytės“ arba „Spalvos ir virsmas akvariume“, gamins spalvotus kokteilius, pageidaujant, gali būti išnuomotas limonado fontanas.

Kūrybinės dirbtuvėlės „Susikurk savo banginuko antspaudą“, kitos tapymo, dekoravimo ir kūrybos dirbtuvėlės

Kūrybiškiems, mažus meno kūrinėlius mėgstantiems kurti vaikučiams skirta gimtadienio tema. Pasirinktinai galima dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse:
Eko dirbtuvės „Susikurk savo banginuko antspaudą”. Pasirinkus šią gimtadienio temą, dirbtuvių metu, vaikai bus supažindinami su viena iš tradicinės grafikos rūšių – estampu (grafikos kūrinio atspaudu). Antspaudui sukurti būtų naudojamos antrinės žaliavos –putoplastiniai maisto indeliai. Sukurtas antspaudas, tekstiliniais dažais, būtų perkeltas ant lininio krepšelio, o ant putplasčio išraižomas banginuko piešinys. Pabaigoje lininis krepšelis būtų užpildytas „Birštono kvapu”, visus sukurtus darbelius gimtadienio dalyviai parsineštų lauktuvių namo.
Tapymo, dekoravimo ir kūrybos dirbtuvėlės. Jų metu, jei tapoma ant medžio, bus ištapomas vienas iš stipriausių mūsų baltiškos kultūros simbolių – gyvybės medis. Jei dirbama ant akmens, kuriamas ir tapomas Birštono kurorto simbolis – Banginukas. Taip pat pasirinktinai galima rinktis šias dirbtuvėles: knygrišystės dirbtuvių metu susirišti sau užrašų knygelę ar eskizų sąsiuvinį, susikurti kraičio skrynelę (ištapoma tradicine baltiška ornamentika ir motyvais), gali vykti „Mitinių būtybių dirbtuvės” (kuriamas laumės, kauko, velniuko, aitvaro personažas), piešiama ant medinių apyrankių baltiškais ornamentais, susikuriamas talismanas, galima tapyti ant vazonėlių, puodelių, lėkščių, vazų, susikurti savo autentišką ekslibrį (štampukas, kuris naudojamas knygoms ženklinti), tapyti ant medinių lėlių (savo žaislo sukūrimas), dekoruoti nuotraukos rėmelį.

Įsigijimo taisyklės:

Papildoma informacija: paslaugos pobūdis, trukmė ir kaina priklausys nuo Jūsų pageidaujamo laiko, žmonių skaičiaus. Susisiekite su mumis ir išrinksime Jums labiausiai tinkančią pramogą!