Apie mus

Ir Jūs, ir mes, ne kartą klausėme: „Ką veikti Birštone?“, o „Kuo Kaunas gali nustebinti?“.
Abu miestai yra šalia vandens, ypatingi savo gamta, upės pakrante, ir įdomia istorija, kurią praturtina čia gyvenusių žymių žmonių asmenybės.

Birštonas – tai ne tik romantiška Nemuno krantinė, sanatorijos, SPA ir kvepiantys pušynai. O Kaunas – ne tik krepšinio miestas, su Laisvės alėja ir Santaka. Čia galima dalyvauti orientaciniuose žaidimuose, teminiuose maršrutuose, plaukti, važiuoti, jodinėti, skanauti gardėsius, pažinti istoriją, sveikatintis, patirti nuotykius, smagiai švęsti, nustebti ir kitus nustebinti.

„Čiulba ulba“ – pramogų ir renginių organizatoriai kviečia surengti darbo kolektyvo, šeimos ar draugų išvyką, linksmai ir įsimintinai praleisti laiką. Mes galime pavieniams, savarankiškiems keliautojams ar grupėms pasiūlyti renginio idėją ir ją įgyvendinti pagal individualius jūsų poreikius. „Čiulba ulba“ – pramogauti, nustebti, mėgautis!

Kam skirta?
• Verslo renginiams
• Darbo kolektyvams
• Šeimos šventėms
• Mergvakariams
• Draugų susitikimams
• Poroms
• Išskirtinių progų paminėjimui, gimtadieniams, šventėms
• Teminiams renginiams

Kodėl Birštonas? Tai – unikalios gamtos, sveikatos ir harmonijos kurortas, kuriame juntama ypatinga aura, čia viskas vyksta lėčiau, ir šurmulio mažiau, todėl išryškėja tikrieji dalykai, lengviau susikaupti, mėgautis malonia draugija ir išskirtinėmis akimirkomis.

Kodėl Kaunas? Viduramžius menantis senamiestis, Art deco ir modernizmo pastatais žavinti Laisvės alėja, tarpukario damų ir džentelmenų istorijos, daug žaliuojančių parkų romantiškiems pasivaikščiojimams, meno galerijos ir gastronominės vietos skaniems atradimams ir naujoms pradžioms.

Kodėl rinktis „Čiulba ulba“?
Mes, „Čiulba ulba“ komanda, kiekvieną rytą pabundame su naujomis idėjomis, kviečiame pramogas išbandyti, renginiuose dalyvauti ir Jus! Gerai pažįstame Birštono ir Kauno miestus, todėl galime rekomenduoti, ką nuveikti, atrasti, pajausti, patarti, kokias veiklas ar pramogas pasirinkti būtent Jums.
Čia yra daug įdomių veiklų, neatrastų erdvių, bet ar visos jos įdomios Jums? Mes padėsime pasirinkti.