Ką veikti Birštone?

– Čia tikrai rasi, ką veikti! Birštone kviečiame plaukti, važiuoti, jodinėti, skanauti gardėsius, pažinti istoriją, sveikatintis, patirti nuotykius, smagiai švęsti, nustebti ir kitus nustebinti. Tai – unikalios gamtos, sveikatos ir harmonijos kurortas, kuriame juntama ypatinga aura, todėl čia gera mėgautis malonia draugija ir išskirtinėmis akimirkomis. Suorganizuosime jums šventę pagal Jūsų pasirinkimą ir pomėgius. Taip pat rekomenduojame išbandyti mūsų parengtus teminius rinkinius ir maršrutus.

Teminiai maršrutai

Kviečiame išbandyti naujausius pramogų organizatorių „Čiulba ulba“ teminius maršrutus. Šie teminiai maršrutai patiks tiek jaunam, tiek vyriasniam pramogautojui. Tad nieko nelauk ir išbandyk!

Vakarėlių ir švenčių idėjos įmonių kolektyvams

Įmonių kolektyvus, draugus ar tiesiog artimiausius šeimos narius kviečiame šventes paminėti sveikatos kurorte Birštone. Jūsų nerealiausias šventės idėjas padės išpildyti išradingieji pramogų organizatoriai „Čiulba ulba“.

„ORIENTUOTAS – REIŠKIA GARANTUOTAS!“

Dienos, kai Birštonas buvo tik ramaus poilsio miestas, baigėsi! Netiki? Mes galime nustebinti! „Čiulba ulba“ kviečia pramogauti aktyviai ir išbandyti pramogas VANDENYJE, ORE, ŽEMĖJE!

Pasiūlymai mergvakariams

Unikalios gamtos ir harmonijos kurortas Birštonas yra ideali vieta mergvakariams. Gerai pažindamos savo seseris ar artimiausias drauges, galite pasirinkti joms labiausiai tinkamą „Čiulba ulba“ organizuojamą mergvakario temą.  

Pramogos vaikams

Birštonas – šeimų kurortas, tad čia smagiai, aktyviai ir kūrybiškai laiką praleiskite pramogaudami visa šeima, ir su suaugusiais, ir su vaikais!

Susikurk savo!

Pažinkite Birštoną taip, kaip Jums labiausiai patinka – pramogų rinkinį susikurkite patys!