Vakarėlių ir švenčių idėjos įmonių kolektyvams

Įmonių kolektyvus, draugus ar tiesiog artimiausius šeimos narius kviečiame šventes paminėti sveikatos kurorte Birštone. Jūsų nerealiausias šventės idėjas padės išpildyti išradingieji pramogų organizatoriai „Čiulba ulba“.

Atsižvelgiant į grupės dydį, galimybes ir pageidaujamą tematiką, sukursime Jums kolektyvo šventę.

POPULIARIAUSIOS TEMOS:

Gastronominis maršrutas Birštone
Birštono kurortas garsėja ne tik ypatingais mineralais, Nemuno vingiais, įkvepiančia gamta ir ypatingai švariu oru, bet ir savo gastronomijos tradicijomis.
Kviečiame išbandyti „Čiulba ulba“ gastronominį maršrutą Birštone“, leistis į skonių, ragavimų, atradimų, kulinarijos istorijų, linksmų pasakojimų kupiną kelionę. Atraskime kitokį, gastro, kulinarinį Birštoną!
Pagal savo skonį ir kainą, dalyviai galės pasirinkti maršrutus, kuriuos sudaro 6–8 punktai, kai kuriuose lauks degustacinės stotelės:
• „Po gardų kąsnelį“ – kavos ir deserto stotelė.
• „Atradimų skoniai Birštone“ – kavos su desertu stotelė ir užkandžių stotelė.
• „Birštono gurmanai“ – kavos su desertu stotelė, užkandžių stotelė ir karštas patiekalas.
Gastronominių maršrutų dalyviai turės išspręsti su Birštono kulinarijos istorija susijusias užduotis, sužinos, ką mėgdavo šeimoje gaminti žymūs to meto žmonės – Prezidentas Antanas Smetona, Balys Sruoga, Juozas-Tumas Vaižgantas, koks buvo dietinis maitinimas ir kokiais principais vadovavosi tarpukario šeimininkės…
Dalyvausite orientaciniame žaidime, pažinsite svarbiausius Birštono istorinius, turizmo, kultūros objektus, kurie susiję su gastronomija, kulinarija Birštone. Žinoma, visų dalyvių laukia ir maisto degustavimas, ragavimas jaukiuose Birštono restoranuose ir kavinėse – skanausime ir itališką virtuvę, ir Birštono pasididžiavimą šamą, ir, žinoma, vegetariškus, dietinius kurorto patiekalus. Ar pasirengę gastro atradimų kelionei?
Programos kaina: 25/ 30/ 39 Eur asmeniui, pagal pasirinktą programą. Grupės dydis – nuo 8 asmenų.

Gydytojai ir kurortinės tradicijos
Programa susijusi su gydymu Birštono kurorte: visi šventės dalyviai gaus gydytojų siuntimą, pasisveikatinti mineraliniais vandenimis ir grynu pušyno oru garsėjančiame Birštone. Atvykus į kurortą, jus pasitiks šaunus „gydytojų“ personalas, kuris pakvies į aktyvią gydymosi programą. Visos šventės metu dalyviams reikės išbandyti kurorto sveikatinimo šaltinius, išnarplioti intriguojančias situacijas, išsiaiškinti sveikatos eleksyro paslaptį… 

Kurortinės istorijos
Ar gerai pažįstate Birštoną? O gal norite su juo susipažinti artimiau? Savo istorijas jums papasakos čia buvę arba vis dar kurortą puošiantys pastatai, „kalbantys“ iš senovinių istorinių nuotraukų. Nors nuotraukos ir juodai baltos, tačiau šiuose pastatuose vyko labai spalvingas gyvenimas. Čia šurmuliavo ir sveikatintis atvykdavo garsiausi Lietuvos asmenys: Sofija Smetonienė, Juozas Tumas – Vaižgantas, net ir Balys Sruoga, būdamas čia, parašė memuarinę knygą „Dievų miškas“. Taigi, ar atrasite senovinėmis nuotraukomis užkoduotas vietas šiandieniame Birštone? Užduočiai palengvinti jums duodamos dvi arba trys užuominos. Jeigu galite atspėti vietą, nepanaudoję užuominos, surinksite daugiau taškų. Jūsų tikslas yra surasti visas paslėptas vietas ir jose nusifotografuoti, kitaip tariant, padaryti visos komandos asmenukę. Ne paslaptis, kad Birštonas – labai svetingas, ir kartu intriguojantis kurortas, kai kuriuose punktuose gali laukti ir netikėtos užduotys.


Birštonas – kino filmo aikštelė
Tai – puikus pasirinkimas kino filmų fanams! Žaidimas po Birštono kurortą, kurio metu pasijausite lyg būtumėte filmavimo aikštelėje. Birštonas – filmavimo aikštelė, jūs – filmo režisierius, scenaristas, prodiuseris, video operatorius, o gal aktorius! Kuris vaidmuo atiteks kiekvienam dalyviui – paaiškės atvykus į filmavimą. Kiekviena filmavimo komanda išsitrauks ir savo filmo žanrą, pagal kurį kurs filmo scenarijų. Nes gyvenime, kaip ir gerame filme, yra VEIKSMO, ROMANTIKOS ir FANTASTIKOS elementų!
Ko tikėtis šiame kino žaidime? Kiekvienas filmas turi savo herojus ir blogiukus, todėl gėrio ir blogio kova – neišvengiama. Jei pritruks intrigos, siužetinę liniją sustiprinsime pasitelkę vandens, o gal ir ugnies stichiją! Filmo scenarijaus atomazga pakryps netikėtai – vienas iš filmo personažų sužeidžiamas, o gal pradingsta netikėtomis aplinkybėmis… Kai pritrūksite energijos, smagu žinoti, kad kiekvienas filmas turi ir savo reklaminę pertraukėlę, kuomet galėsite atsipūsti.
Ar norit pasijausti kaip kine? Tai pradedam! Ir… veiksmas!

Aktyvus Birštonas
Dažniausiai Birštonas asocijuojasi su ramiais pasivaikščiojimais pakrante, gaiviu pušyno oru ir raminančiu perlinių vonių burbuliavimu sanatorijose. Tačiau energingiems nuotykių ieškotojams mes norime parodyti visai kitą Birštono pusę! Derinant aktyvią fizinę veiklą su proto mankšta, sprendžiant logines ir netikėtas kūrybines užduotis, patirsite nuotykius ir dar geriau pažinsite savo komandos draugus. Įsitikinome, kad žaidimas įdomus tada, kai lieka šiek tiek netikėtumo, todėl žaisdami žinosite vieną – dvi stoteles į priekį, o kur nuves visas maršrutas – čia paliksime intrigą. Kiekvienoje užduotyje nurodoma, kokiu būdu bus gaunama kita užduotis. Viso žaidimo metu, turėsite žaidimo koordinatorių, kuris jums siųs užduotis ir teiks užuominas, jei kartais to prireiktų. Azartui sužadinti rekomenduojame žaisti keliomis komandomis. Žaidimas vyksta pėsčiomis arba dviračiais – renkatės jūs. Mūsų komanda kiekvienais metais kuria vis kitas aktyvias užduotis, tad galite būti tikri, kad šio maršruto dar nebūsite išbandę! Ar pasiruošę Birštoną pažinti įdomiai ir aktyviai?

Aristokratiškas tarpukario damų ir ponų vakaras
Pasirinkus šią temą, šventės metu, tapsite Birštono ponais ir damomis. Tarpukariu jie atvykdavo čia ne tik pasisveikatinti, bet maloniai laiką leido kurorto salėje: žaidė įvairius lošimo žaidimus, klausėsi orkestro muzikos ir lingavo fokstroto žingsneliu. Įsiklausę į šių žmonių patirtį, jus kviesime pajausti tą subtilią Birštono aurą, sužaisti vaidmenų žaidimą „Mafija“.

Šios temos yra mūsų siūlomos idėjos Jūsų šventei, tačiau ir Jūs patys galite siūlyti savo temą, veiklas, norus, ir mes padėsime surengti būtent Jums skirtą šventę.
Daugiau informacijos – pateikus užklausą el. paštu: pramogos@ciulbaulba.lt