Vakarėlių ir švenčių idėjos įmonių kolektyvams

Įmonių kolektyvus, draugus ar tiesiog artimiausius šeimos narius kviečiame šventes paminėti sveikatos kurorte Birštone. Jūsų nerealiausias šventės idėjas padės išpildyti išradingieji pramogų organizatoriai „Čiulba ulba“.

Atsižvelgiant į grupės dydį, galimybes ir pageidaujamą tematiką, sukursime Jums kolektyvo šventę.

POPULIARIAUSIOS TEMOS:

Gastronominis maršrutas Birštone
Birštono kurortas garsėja ne tik ypatingais mineralais, Nemuno vingiais, įkvepiančia gamta ir ypatingai švariu oru, bet ir savo gastronomijos tradicijomis.
Kviečiame išbandyti „Čiulba ulba“ gastronominį maršrutą Birštone“, leistis į skonių, ragavimų, atradimų, kulinarijos istorijų, linksmų pasakojimų kupiną kelionę. Atraskime kitokį, gastro, kulinarinį Birštoną!
Pagal savo skonį ir kainą, dalyviai galės pasirinkti maršrutus, kuriuos sudaro 6–8 punktai, kai kuriuose lauks degustacinės stotelės:
• „Po gardų kąsnelį“ – kavos ir deserto stotelė.
• „Atradimų skoniai Birštone“ – kavos stotelė, užkandžių stotelė ir karštas patiekalas.
• „Birštono gurmanai“ – kavos stotelė, užkandžių stotelė, deserto stotelė, karštas patiekalas ir gardus gėrimas.
Kiekvieno maršruto dalyvio laukia pažintis su „Birštono kulinarijos istorija“, kaip ir dera kurorte, tarpukario damų ir ponų popietės „arbatėlė“, daug įdomių istorijų, užduočių ir staigmenų.
Gastronominių maršrutų dalyviai turės išspręsti su Birštono kulinarijos istorija susijusias užduotis, sužinos, ką mėgdavo šeimoje gaminti žymūs to meto žmonės – Prezidentas Antanas Smetona, Balys Sruoga, Juozas-Tumas Vaižgantas, koks buvo dietinis maitinimas ir kokiais principais vadovavosi tarpukario šeimininkės…
Dalyvausite orientaciniame žaidime, pažinsite svarbiausius Birštono istorinius, turizmo, kultūros objektus, kurie susiję su gastronomija, kulinarija Birštone. Žinoma, visų dalyvių laukia ir maisto degustavimas, ragavimas jaukiuose Birštono restoranuose ir kavinėse – skanausime ir itališką virtuvę, ir Birštono pasididžiavimą šamą, ir, žinoma, vegetariškus, dietinius kurorto patiekalus. Ar pasirengę gastro atradimų kelionei?
Programos kaina: 10/ 25/ 35 Eur asmeniui, pagal pasirinktą programą. Grupės dydis – nuo 8 asmenų.

Gydytojai ir kurortinės tradicijos
Programa susijusi su gydymu Birštono kurorte: visi šventės dalyviai gaus gydytojų siuntimą, pasisveikatinti mineraliniais vandenimis ir grynu pušyno oru garsėjančiame Birštone. Atvykus į kurortą, jus pasitiks šaunus „gydytojų“ personalas, kuris pakvies į aktyvią gydymosi programą. Visos šventės metu dalyviams reikės išbandyti kurorto sveikatinimo šaltinius, išnarplioti intriguojančias situacijas, išsiaiškinti sveikatos eleksyro paslaptį… Vakaro metu – rezidentų (naujokų) krikštynos, gydomųjų mikstūrų ragavimas ir kitos pramogos.

Kurortinės istorijos
Ar gerai pažįstate Birštoną? O gal norite su juo susipažinti artimiau? Savo istorijas jums papasakos čia buvę arba vis dar kurortą puošiantys pastatai, „kalbantys“ iš senovinių istorinių nuotraukų. Nors nuotraukos ir juodai baltos, tačiau šiuose pastatuose vyko labai spalvingas gyvenimas. Čia šurmuliavo ir sveikatintis atvykdavo garsiausi Lietuvos asmenys: Sofija Smetonienė, Juozas Tumas – Vaižgantas, net ir Balys Sruoga, būdamas čia, parašė memuarinę knygą „Dievų miškas“. Taigi, ar atrasite senovinėmis nuotraukomis užkoduotas vietas šiandieniame Birštone? Užduočiai palengvinti jums duodamos dvi arba trys užuominos. Jeigu galite atspėti vietą, nepanaudoję užuominos, surinksite daugiau taškų. Jūsų tikslas yra surasti visas paslėptas vietas ir jose nusifotografuoti, kitaip tariant, padaryti visos komandos asmenukę. Ne paslaptis, kad Birštonas – labai svetingas, ir kartu intriguojantis kurortas, kai kuriuose punktuose gali laukti ir netikėtos užduotys.


Birštonas – kino filmo aikštelė
Tai – puikus pasirinkimas kino filmų fanams! Žaidimas po Birštono kurortą, kurio metu pasijausite lyg būtumėte filmavimo aikštelėje. Birštonas – filmavimo aikštelė, jūs – filmo režisierius, scenaristas, prodiuseris, video operatorius, o gal aktorius! Kuris vaidmuo atiteks kiekvienam dalyviui – paaiškės atvykus į filmavimą. Kiekviena filmavimo komanda išsitrauks ir savo filmo žanrą, pagal kurį kurs filmo scenarijų. Nes gyvenime, kaip ir gerame filme, yra VEIKSMO, ROMANTIKOS ir FANTASTIKOS elementų!
Ko tikėtis šiame kino žaidime? Kiekvienas filmas turi savo herojus ir blogiukus, todėl gėrio ir blogio kova – neišvengiama. Jei pritruks intrigos, siužetinę liniją sustiprinsime pasitelkę vandens, o gal ir ugnies stichiją! Filmo scenarijaus atomazga pakryps netikėtai – vienas iš filmo personažų sužeidžiamas, o gal pradingsta netikėtomis aplinkybėmis… Kai pritrūksite energijos, smagu žinoti, kad kiekvienas filmas turi ir savo reklaminę pertraukėlę, kuomet galėsite atsipūsti.
Ar norit pasijausti kaip kine? Tai pradedam! Ir… veiksmas!

Aktyvus Birštonas
Dažniausiai Birštonas asocijuojasi su ramiais pasivaikščiojimais pakrante, gaiviu pušyno oru ir raminančiu perlinių vonių burbuliavimu sanatorijose. Tačiau energingiems nuotykių ieškotojams mes norime parodyti visai kitą Birštono pusę! Derinant aktyvią fizinę veiklą su proto mankšta, sprendžiant logines ir netikėtas kūrybines užduotis, patirsite nuotykius ir dar geriau pažinsite savo komandos draugus. Įsitikinome, kad žaidimas įdomus tada, kai lieka šiek tiek netikėtumo, todėl žaisdami žinosite vieną – dvi stoteles į priekį, o kur nuves visas maršrutas – čia paliksime intrigą. Kiekvienoje užduotyje nurodoma, kokiu būdu bus gaunama kita užduotis. Viso žaidimo metu, turėsite žaidimo koordinatorių, kuris jums siųs užduotis ir teiks užuominas, jei kartais to prireiktų. Azartui sužadinti rekomenduojame žaisti keliomis komandomis. Žaidimas vyksta pėsčiomis arba dviračiais – renkatės jūs. Mūsų komanda kiekvienais metais kuria vis kitas aktyvias užduotis, tad galite būti tikri, kad šio maršruto dar nebūsite išbandę! Ar pasiruošę Birštoną pažinti įdomiai ir aktyviai?

Apšviestas Birštonas
Sutemus Birštonas šiek tiek ištuštėja, ne paslaptis, kad kurorte nėra aktyvus naktinio gyvenimo, todėl nurimus poilsiautojų šurmuliui, vakare įsivyrauja ramybė. Kai saulė nusileidžia ir įsižiebia kurorto gatvių ir pastatų apšvietimas – Birštonas tampa romantiškai apšviestas, tačiau ne visuose skersgatviuose patenka šviesos… Išbandykite save ir visą komandą! Ar išdrįsite pažinti Birštoną sutemus?


Aristokratiškas tarpukario damų ir ponų vakaras

Pasirinkus šią temą, šventės metu, tapsite Birštono ponais ir damomis. Tarpukariu jie atvykdavo čia ne tik pasisveikatinti, bet maloniai laiką leido kurorto salėje: žaidė įvairius lošimo žaidimus, klausėsi orkestro muzikos ir lingavo fokstroto žingsneliu. Įsiklausę į šių žmonių patirtį, jus kviesime pajausti tą subtilią Birštono aurą, sužaisti vaidmenų žaidimą „Mafija“, vienas apie kitą sužinoti geriau žaidžiant žaidimą Bingo, o gal išbandyti savo laimę renkantis skaičius ruletėje. Atsipalaiduoti kviesime klausant švelnios muzikos, o norintiems pajudėti – sudalyvauti šokių pamokoje. Vakarienę vainikuos virtuoziški virtuvės šefų patiekalai pagal tarpukario Birštono tradicijas. Visų svečių elegantiška apranga tiesiog pageidautina.

KITOS REKOMENDUOJAMOS TEMOS:
• Kolektyvo vakarėlis „Auksiniai apdovanojimai“
Vakaro programa, kuomet pagerbiami ir apdovanojami komandos nariai. O kas šiais metais buvo šauniausieji? Net neabejojame, kad kiekvienas nusipelno būti nominuotas, ir net apdovanotas už tam tikrus nuopelnus: metų proveržis, komandos šmaikštuolis, o gal – skaniausiai ruošianti kavą? Padėsime jums sugalvoti nominacijas, kad kiekvienas komandos narys jaustųsi pagerbtas. Juk šiame vakare svarbiausia – dėmesys vienas kitam ir nepamirštamas laikas kartu. Vakaro metu dalyviai ne tik atsiims savo apdovanojimus, bet bus pakviesti patogiai prie staliukų sužaisti vieną kitą žaidimą: protmūšį, kai klausimai pateikiami tiek audio, tiek ir video formatu, ir reikės atspėti garso takelį arba užbaigti gerai žinomo filmo frazę. Jei esate kūrybiški, pakviesime jus suvaidinti trumpą epizodą iš filmo – kiekvienas dalyvis gaus po frazę, kurias reikės panaudoti filmo kūrime. Ar pasiruošę šį vakarą žengti raudonu kilimu ir sužibėti?

• Kolektyvo vakarėlis „Tai nutiko Italijoje. Sicilijoje“
Ši Italijos sala garsėja savo grožiu, ir įdomiais skoniais, o žmonės – nenuspėjamu temperamentu. Šio vakaro metu, kviečiame Jus pasijausti kaip saulėtoje Sicilijoje, kai saulei nusileidus, prasideda tikrosios linksmybės, paskanintos intrigos prieskoniu, geru maistu, ir netylančiu juoku. Kviečiame Jus, itališko stiliaus aplinkoje, žaisti vieną iš geriausių žaidimų pasaulyje – psichologinį vaidmenų žaidimą „Mafia“. Jis pelnytai priskiriamas prie 50 geriausių visų laikų žaidimų. Didelis žaidimo privalumas yra tai, kad jame puikiai dera pramoga, azartas ir galimybė lavinti efektyviai komunikacijai būtinas kompetencijas. Žaisdami Jūs ugdysite galybę įgūdžių, mokysitės atpažinti kūno kalbą bei valdyti savąją, stengsitės atpažinti melą nuo tiesos, patirsite stiprių emocijų! Atmosferą kaitins pietietiški muzikos ritmai, o gomurius lepins Viduržemio jūros patiekalai ir nuostabus vynas. Aprangos kodas – paslaptinga juoda.

• Kolektyvo vakarėlis „Degustacija su somelje. Asmeniškai“
Pasirinkus ši kolektyvo vakarėlį, kartu su charizmatiškuoju somelje, raugausime išskirtinio skonio vynus arba stipriuosius gėrimus. Pasirenkamas išskirtinis gėrimų meniu, 3 arba daugiau nestandartinių, išieškotų skonių, kurių dar nebūsite ragavę, o skoniai ir somelje pasakojimai jus nustebins. Šią degustaciją rekomenduojame surengti jaukioje „AsMeniškoje“ krautuvėlėje, kurioje gyvena gėlės ir kiti maži stebuklai. Ši vieta dar labiau padės sukurti šventinę, bet kartu ir labai jaukią atmosferą. Degustacija, kartu su šmaikščiais pasakojimais ir gėrimo istorijomis, gali vykti ir Jūsų pasirinktoje vietoje.

• Kolektyvo vakarėlis „Džiazuojančio miesto ritmu“
Birštonas – džiazuojantis miestas, todėl kviečiame šventinį vakarą praturtinti jaukiu akustiniu koncertu. Muzikos melonamai gali rinktis koncertą vakarienės arba gėrimų degustacijos metu – mes paliekame vietos improvizacijai. Galite pasirinkti instrumentinės muzikos solo, duetą arba visą grupę: gitara, saksofonas, mušamieji ir kt. Padžiazuokim, tegul Birštonas skamba!

Šios temos yra mūsų siūlomos idėjos Jūsų šventei, tačiau ir Jūs patys galite siūlyti savo temą, veiklas, norus, ir mes padėsime surengti būtent Jums skirtą šventę.
Daugiau informacijos – pateikus užklausą el. paštu: pramogos@ciulbaulba.lt