Projekto „Kultūros pasas“ programos

Nuo 2019 m. rudens dalyvaujame LR kultūros ministerijos projekte „Kultūros pasas“ ir pristatome savo dvi programas moksleiviams:Orientacinis žaidimas „Pažink Birštoną aktyviai“
Šis orientacinis žaidimas „Pažink Birštoną aktyviai“ vyksta Birštono kurorte. Dalyvių komandos, pagal duotas užuominas, turi atrasti Birštono objektus ar vietas. Dalyviai, gavę kūrybišką, loginę ar edukacinę užduotį, turi išsiaiškinti, koks tai Birštono kurorto objektas ar kurorto simbolis ir jį surasti. Žaidimą laimi teisingai atradusieji objektus ir atlikę kūrybines, intelektualias, logines užduotis.

„Teminis žaidimas „Banginuko lobio medžioklė
Banginuko lobio medžioklė“ yra teminis, edukacinis maršrutas pradinukams vaikams, kai, kartu su maršruto vadovu leisis l į lobio paieškas. Istoriją pasakoja Birštono kurorto simbolis – banginukas. Žaidimo metu vaikai ieškos banginio paslėptų užrakintų dėžučių, paliktų įvairiausiose Birštono kurorto vietose. Vaikai suradę paslėptas dėžutes, atrakins spyneles iš bandys išsiaiškinti į kurią vietą veda dėžutėse rastos užuominos. Birštono banginukas užuominas paliks ne tik paslėptose dėžutėse bet ir audio įrašuose, kuriuos moksleiviai išgirs, atlikę kūrybines ir logines užduotis. Tokiu žaidybiniu principu vaikai pažins Birštono kurortą, jo istoriją, sveikatinimo, turizmo objektus.

Maloniai kviečiame Jus išbandyti programas Birštone!

Susisiekite su mumis dėl programų rezervacijos: pramogos@ciulbaulba.lt

Kultūros pasas – tai priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Apie kultūros pasą: https://www.kulturospasas.lt/apie