Pramogos vaikams

Birštonas – šeimų kurortas, tad čia smagiai, aktyviai ir kūrybiškai laiką praleiskite pramogaudami visa šeima, ir su suaugusiais, ir su vaikais!

GIMTADIENIO ŠVENTĖS IR KITOS PRAMOGOS VAIKAMS 
Kiekvienas vaikas yra unikalus ir išskirtinis – vieni mėgsta aktyvius žaidimus, kiti – kūrybines veiklas, edukacijas, o gal ir maisto gaminimą ar piešimą, todėl ir šventės, o ypatingai jei tai gimtadienis, turi vykti atsižvelgiant į paties svarbiausio tą dieną – mažojo jubiliato – pomėgius, norus, svajones. Todėl „Čiulba ulba“ kviečia surengti Jūsų mylimiausiai princesei ar gabiajam išradėjui būtent jam skirtą gimtadienį arba pasirūpinti veiklomis mažiesiems Jūsų darbo kolektyvo, ar šeimos šventės metu. O temų spektras iš tiesų platus: tiks ir būsimam restorano šefui, ir gyvūnų safarį mėgstančiam gamtininkui, arba meninės sielos kūrybinių dirbtuvėlių meistrui.
Pagal vaiko amžių, pomėgius ir dalyvių skaičių, parekomenduosime Jūsų šventei tinkančias veiklas. Belieka išsirinkti gimtadienio temą, o mes pasirūpinsime, kad toji ypatinga diena būtų kupina nuotykių, įspūdžių ir įsimintinų akimirkų!

TEMINIAI MARŠRUTAI IR ORIENTACINIAI ŽAIDIMAI 
Galite pasirinkti ir bendrą visos šeimos išvyką, kur ir maži, ir dideli galės žaisti linksmą orientacinį žaidimą po Birštono apylinkes arba išbandyti kitas aktyvias pramogas. Birštonas gali nustebinti ir mažus, ir didelius!

Teminis maršrutas vaikams: „Voverytės kelias arba kaip Voverytė ieškojo sveikatos Birštone?“
Sveiki atvykę į Birštoną, sveikatos ir harmonijos kurortą! Išduosime jums paslaptį, kad Birštoną yra įsimylėję ne tik žmonės, atvykstantys čia pasisemti sveikatos, atgauti jėgas, įkvėpti, paragauti mineralų, bet ir ypatingai mieli gyvūnai, Birštono voverytės! Jeigu jau lankėtės Birštone, esame tikri, kad sutikote ne vieną iš jų.
Kviečiame išbandyti naują maršrutą vaikams, pradinukams „Voverytės kelias“ ir kartu su nuotaikingu simboliu – Birštono Voveryte – leistis į kelionę ir ieškoti sveikatos Birštono kurorte. Voverytė girdėjo, kad žmonės atvažiuoja į Birštoną sveikatos pasitaisyti. Bet ji niekaip nesuprato, kas ta sveikata. Kur jos ieškoti? Kokia jos spalva? Ar ji saldi? Ar gardžiai kvepia?
Kartu su maršruto vadovu ieškosite „sveikatos“, išbandysite Kneipo sodo sveikatinimo procedūras, ragausite mineralinį vandenį ir sužinosite apie jo istoriją ir naudą sveikatai, atliksite užduotis ant Vytauto kalno ir prie Birštono banginuko, išbandysite gydomojo purvo galias, pažinsite Birštono kurortą, jo istoriją, sveikatinimo, turizmo objektus, vaišinsitės „Banginio skanėstu“ – sveiku ir skaniu saldumynu. Ieškokime sveikatos kartu su Voveryte!
Kaina 4 Еur/ dalyviui. Grupė – nuo 10 vaikų.
Šią pramogą galima užsisakyti individualiai arba pagal LR kultūros ministerijos projektą „Kultūros pasas“.

Orientacinis žaidimas su loginėmis užduotimis po Birštono kurortą.
Jo metu, dalyviai skirstomi į kelias komandas ir sprendžia komandines kūrybiškas, logines, intelektualias, edukacines užduotis. Užduotys susijusios su kultūriniu kurorto paveldu, dalyviai lankosi turizmo, kultūros, sveikatinimo objektuose Birštono kurorte.
Kaina 7 Еur/ dalyviui. Grupė – nuo 10 vaikų.
Šią pramogą galima užsisakyti individualiai arba pagal LR kultūros ministerijos projektą „Kultūros pasas“.