„WAKINK, ŠAUDYK, ORIENTUOKIS“

Dienos, kai Birštonas buvo tik ramaus poilsio miestas, baigėsi! Netiki? Mes galime nustebinti! „Čiulba ulba“ kviečia pramogauti aktyviai ir išbandyti pramogas VANDENYJE, ORE, ŽEMĖJE! Jeigu esi adrenalino ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, planuoji draugui bernvakarį, arba ruoši mergvakario staigmeną nutrūktgalvei ir drąsiai draugei, pramogų rinkinys „Wakink, šaudyk, orientuokis“ kaip tik Tau!

Pramogų rinkinys „Wakink, šaudyk, orientuokis“

Pramogą sudaro:

  • Vadens pramogos „Birštonas Wake Park“

    „Birštonas Wake Park“– tobula vieta ne tik ekstremaliam sportui ir pramogmos, bet ir geram laikui. Parke įrengta nauja, moderni trasa su vandens figūromis, tad čia pramogauti gali ir vandens pramogų profesionalai, ir pradedantys mėgėjai. Norintys mažiau ekstremalaus laiko praleidimo, parke galės rinktis pasiplaukiojimus irklentėmis. Šalia Wake parko esanti pieva, esant palankiam orui, puikiai tinka piknikams, asmeniniams renginiams ar šventėms organizuoti.

  • Strėliasvydis

    Strėliasvydis – tai aktyvus, azartiškas komandinis žaidimas, kurio metu į savo varžovus šaudysite iš lanko. Strėliasvydžiui nėra reikalingas specialus fizinis pasiruošimas. Taip pat nebūtina mokėti šaudyti iš lanko. Žaidime naudojamos saugios strėlės minkštais antgaliais, kurios, pataikius į žmogų, atšoka ir nepalieka mėlynių. Prieš žaidimą pravesime šaudymo iš lanko apmokymus, kad galėtumėte smagiai leisti laiką, pajausti tikrą, azartišką kovą!

  • Orientacinis dviračių žaidimas „Birštono detektyvas“ su QR kodais

    Interaktyvaus orientacinio žaidimo metu Tavęs laukia garsinės ir vaizdinės užuominos su QR kodais, intriguojanti detektyvinė istorija, netikėtos užduotys, lankymasis gražiausiose ir netikėčiausiose Birštono kurorto vietose. Pažadame intrigą, azartą, netikėtą istorijos pabaigą… Išduosime paslaptį, kad pagrindinis detektyvo istorijos veikėjas – vienas iš Birštono simbolių. Tapk detektyvu, padėk išnarplioti detektyvinę Birštono istoriją!

Pramogų trukmė: 1 – 2 val., priklausomai nuo pasirinktos pramogos.

Įsigijimo taisyklės:
Papildoma informacija: paslaugos pobūdis, trukmė ir kaina priklausys nuo Jūsų pageidaujamo laiko, žmonių skaičiaus. Susisiekite su mumis ir išrinksime Jums labiausiai tinkančią pramogą!