Ką veikti Kaune?

– Kaunas – ne tik krepšinio miestas, su Laisvės alėja ir Santaka. Viduramžius menantis senamiestis, Artdeco ir modernizmo pastatais žavinti Laisvės alėja, tarpukario damų ir džentelmenų istorijos, daug žaliuojančių parkų romantiškiems pasivaikščiojimams, meno galerijos, gastronominės vietos skaniems atradimams ir naujoms pradžioms. Čia galima dalyvauti orientaciniuose žaidimuose, teminiuose maršrutuose, plaukti, važiuoti, jodinėti, skanauti gardėsius, pažinti istoriją, sveikatintis, patirti nuotykius, smagiai švęsti, nustebti ir kitus nustebinti. Suorganizuosime jums šventę pagal Jūsų pasirinkimą ir pomėgius. Taip pat rekomenduojame išbandyti mūsų parengtus teminius rinkinius ir maršrutus.

Teminiai maršrutai ir orientaciniai žaidimai

Kaunas – puikiai žinomas savo Laisvės alėja ir senamiesčio Vilniaus gatvės akmenų grindiniu, tačiau ne mažiau įdomių vietų slepiasi ir kitose, gal kiek mažiau Jums žinomose gatvelėse.

Pasiūlymai mergvakariams

Kaunas – Meilės miestas – prie dviejų, ypatingai gražių upių santakos. Čia ne tik įkvepianti architektūra, jaukios kavinės, parkai, skverai romantiškiems pasimatymams, bet ir išskirtinė atmosfera geriausių draugių, sesių, susitikimams, mergvakariams, šventėms, teminiams maršrutams.

Mergvakarių piknikai laive

Piknikas – viena smagiausių mergvakario dalių, kai galima nesivaržant, atvirai plepėti, dalintis prisiminimais, svajonėmis ir pamėgtais užkandžiais. O jei jūsų piknikas vyktų ne ant žolės, o laive, kur būtumėt nešamos Kauno marių bangų, apsuptos nežemiško Pažaislio ir miškų grožio?

Įmonių kolektyvų renginiai

Įmonių kolektyvus, draugus ar tiesiog artimiausius šeimos narius kviečiame šventes paminėti įsimintinai, originaliai, pramogaujant visiems kartu, Kaune.