Mergvakarių piknikai laive

Piknikas – viena smagiausių mergvakario dalių, kai galima nesivaržant, atvirai plepėti, dalintis prisiminimais, svajonėmis ir pamėgtais užkandžiais. O jei jūsų piknikas vyktų ne ant žolės, o laive, kur būtumėt nešamos Kauno marių bangų, apsuptos nežemiško Pažaislio ir miškų grožio?

Provanso vakarėlis 
Kiekvienas kvapas, pirmiausia, kelia mums emocijas, sužadina prisiminimus, o tik vėliau atskiriame, kokios augalo eterinis aliejus tai yra. Degustuosime kvapus ir atsirinksime, kuris kvapas mums artimiausias. Iš pasirinkto kvapo galėsite pasigaminti nedidelį buteliuką masažinio aliejaus arba kvepiantį amuletą, kurį malonu nešiotis rankinėje arba patalpinti automobilio salone. Pasinerkite į kvapų pasaulį – jie turi ką papasakoti! Visos merginos dalyvauja bendrame rituale, kurio metu, rinkdamos po natūralų kristalą, nuo savęs, kartu su palinkėjimu, suvers nuotakai apyrankę – prisiminimą apie bendrą merginų vakarą drauge.
Programą sudaro: plaukiojimas laivu ir kvapų edukacija.
Papildomai galima užsakyti užkandžių, teminę fotosesiją.
Trukmė: – 2 val.

Venecijos vakarėlis 
Jo metu vyksta kaukių vakarėlis ir Veidoskaitos užsiėmimas – iš veido bruožų dėliojamas kiekvienos merginos charakterio bruožų, pomėgių „koliažas“.
Kiekviena moteris yra unikali, ypatinga ir autentiška, tačiau vis tiek pasiklystame tarp savo gyvenimiškų situacijų ir minčių. Kam aš skirta? Kodėl man tai vyksta? Kas per žmonės yra šalia manęs? Kodėl jie taip elgiasi su manimi? – paklausiame savęs ne kartą. Kviečiame į lengvą, moterišką užsiėmimą, kuriame mėginsime pažinti save per veidoskaitos prizmę, atskleisti ir geriau pažinti savo ir draugių veido bruožus. Isitikinsite, kad jie yra iškalbingesni, nei žodžiai. Pažinkite dalelę savęs veidoskaitos praktikoje, kad suprastumėt, jog esat tobulos!
Programą sudaro: plaukiojimas laivu ir veidoskaitos užsiėmimas, kaukių vakarėlis.
Papildomai galima užsakyti užkandžių, teminę fotosesiją.
Trukmė: 2 val.

Barboros Radvilaitės perlai 
Edukacijos metu, sužinosite apie kvapus, kiekviena pasigaminsite po kvepiantį muilą pagal jūsų norimą kvapą ir siekiamą poveikį. Taip pat atskleisite natūralių akmenų ir mineralų poveikį žmogui. Visos merginos dalyvauja bendrame rituale, kurio metu, rinkdamos po natūralų kristalą, nuo savęs, kartu su palinkėjimu, suvers nuotakai apyrankę – prisiminimą apie bendrą merginų vakarą drauge.
Programą sudaro: plaukiojimas laivu ir muilo edukacija.
Papildomai galima užsakyti užkandžių, teminę fotosesiją.
Trukmė: 2 val. 

Daugiau mergvakarių idėjų galite rasti čia.