Pasiūlymai mergvakariams

Kaunas – Meilės miestas – prie dviejų, ypatingai gražių upių santakos. Čia ne tik įkvepianti architektūra, jaukios kavinės, parkai, skverai romantiškiems pasimatymams, bet ir išskirtinė atmosfera geriausių draugių, sesių, susitikimams, mergvakariams, šventėms, teminiams maršrutams.
Rinkitės Kauną ir mūsų mergvakarius, teminius maršrutus, leiskitės į nuotykių, prisiminimų, įsimintinų akimirkų kupiną kelionę su geriausiomis draugėmis!


Draugių maršrutas – orientacinis žaidimas
Orientacinis žaidimas yra kupinas romantikos, staigmenų ir „mergaitiškų“ nuotykių: būsima nuotaka ir draugės, dalyvaudamos žaidime, atlieka tik joms skirtas užduotis, patiria linksmus išbandymus, dalijasi prisiminimais. Jūsų lauka romantiškos stotelės Kauno senamiesčio kavinukėse, panoramų žavesys, atradimai netikėtose erdvėse. Čia visuomet skamba moteriškas juokas, kartais nubyra džiaugsmo ir prisiminimų ašaros, būna daug pasikalbėjimų, dainų, šokių, svajonių ir palinkėjimų. Kiekviena asmeninė istorija tampa nedidele, bet ypatinga švente.
Puikiai tiks nuotakai, kuriai patinka legendos ir senamiesčio istorijos, menančios ne tik tarpukario, bet ir viduramžių laikus.
Maršrutą sudaro: 6-8 stotelės su užduotimis, kuriuose jūsų lauks kvapni stotelė, vyno taurė, gardėsis ir kitos malonios moteriškos staigmenos.
Trukmė: 1,5 – 2 val.

Žaliakalnio maršrutas „Tūkstantis ir viena …“
Žaliakalnio maršrutas, įkvėptas Rytų kultūrų ir magijos. Neįtikėtina, kad viename Kauno Žaliakalnio kvartalėlyje galima aptikti tiek rytietiškų vietų, kurios tarsi atgijusios iš „Tūkstančio ir vienos pasakos“ šalies.
Tinka nuotakai, kuriai patinka rytietiška kultūra, ir širdžiai artimos tokios frazės: „saulės pasveikinimas“, „buvimas čia ir dabar“ , „lotoso žiedas“. Leiskitės kartu pojūčių ir Rytų „magijos” įkvėptu maršrutu. Atraskite dalelę Azijos Kaune ir susipažinkite su dar neatrastu miestu, įsimylėkite jį iš naujo. Namaste.
Maršrutą sudaro: 5 – 6 stotelės su užduotimis, kuriose jūsų lauks netikėta starto stotelė su rytietiškai saldumynais, apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiame bute, kuriame dar dabar sienos aprūkusios nuo kadaise čia šeimininko taip mėgstamų smilkinti natūralių smilkalų, ir kitos malonios moteriškos staigmenos. Papildomai galima užsakyti SPA procedūrą nuotakai. Kol nuotaka lepinsis rytietiškais masažo malonumais, merginos galės pailsėti ir pabendrauti ant „skraidančio kilimo“.
Trukmė: 1,5 – 2 val.

Žaliakalnio maršrutas „Meno mūzos“ 
Žaliakalnio maršrutas su apgalvotomis stotelėmis, aplankant svajingą miesto panoramą, užsukant į netikėtus įėjimus ir neišvaikščiotas gatveles – būkite nustebintos savo mieste, būkite įkvėptos jo grožio!
Puikiai tinka meniškos sielos nuotakai, kuri ne tik žavisi grožiu, bet ir pati imasi įvairių rankdarbių. Ji spirga, išgirdusi žodžius: „edukacija“,„galerija“, „paletė“. Leiskitės į nuotykį, kuris įtrauks visą merginų ratą, leis atrasti netikėtas Kauno vietas, pasijausti įkvėptomis ir įkvepiančiomis – tikroms mūzoms.
Maršrutą sudaro: 5 – 6 stotelės su užduotimis, netikėta maršruto pradžia gėlėmis kvepiančioje studijoje ir staigmena nuotakai, apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiame bute, kuriame buvo filmuotas filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“, meniškos, malonios moteriškos linksmybės, įkvėptos kūrybos mūzų. Papildomai galima užsisakyti meno pamoką (puodelio dekoravimą ar piešimą ant šilko) arba sveikų gardėsių degustavimą.
Trukmė: 1,5 – 3 val.

Žaliakalnio maršrutas „Grožio deivės“
Žaliakalnio maršrutas, su apgalvotomis stotelėmis, aplankant legendinį funikulierių ir Kauko laiptus, su laikinosios sostinės salionais ir damų buduarais ̶ vietomis kalbančiomis apie moterišką grožį ir paslaptis.
Puikiai tiks nuotakai, kuriai rūpi grožis, garderobas, ir kuri dar vaikystėje slapčia pasvajodavo, kad norėtų tapti scenos daininke ar teatro aktore. Jei tavo draugė yra neabejinga grožio paslaptims, leiskitės kartu į glaustą maršrutą pėsčiomis, praturtintą intriguojančiomis moteriško žavesio ir paslaptingo Kauno istorijomis.
Maršrutą sudaro: 5 – 8 stotelės su užduotimis, kuriose lauks apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiame bute, kur gyveno vienas impozantiškiausių Kauno džentelmenų – Kipras Petrauskas, pasikėlimas funikulieriumi, putojančio gėrimo taurė, neatrastos Kauno vietos ir kitos malonios moteriškos staigmenos. Papildomai galima užsakyti: muilo gaminimą, grožio procedūrą nuotakai, kvepalų dirbtuves.
Trukmė: 2 – 3 val.

Teminis maršrutas „Kauno santakos“
Pavadinimas „Kauno ponios“ yra išlikęs iki šių dienų, vadinasi, to laikmečio damos buvo ne tik stebinančios savo išvaizda, bet ir įtakingos pobūvių dalyvės. Tačiau maršrute susipažinsite ne tik su žymiomis Kauno poniomis, bet ir su ypatingomis jų meilės istorijomis Sužinosite apie žymias Kauno poras ir stiprų, ypatingą jų ryšį, bei romantiškas gyvenimo detales. Praversime žymių žmonių svetaines duris, žvilgtelsime į grožio ritualus ir pasiklausysime romantiškų istorijų.
Maršrutą sudaro: 5 – 6 stotelės su užduotimis, kuriose lauks apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiuose namuose, neatrastos Kauno vietos, gardus finišas Vytauto parke, kitos malonios moteriškos staigmenos. Šis žaidimas puikiai tinka mergvakariams, moteriškiems kolektyvams ir romantiškoms porų popietėms.
Trukmė: 1,5 – 3 val.

Teminis maršrutas „Kauno ponios“ 
Pavadinimas yra išlikęs iki šių dienų, vadinasi, to laikmečio damos buvo ne tik stebinančios savo išvaizda, bet ir įtakingos. Užsuksime į jų buduarą, žvilgtelsime į grožio ritualus, garderobą, bei susipažinsime su visuomenine veikla.
Maršrutą sudaro: 3-5 stotelės su užduotimis, kuriuose lauks apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiuose namuose, neatrastos Kauno vietos, piknikas netikėtoje vietoje – privačiame sode, kur vakarus mėgo leisti pats Balys Sruoga su savo žmona Vanda Sruogiene, ir kitos malonios moteriškos staigmenos. Papildomai galima užsakyti: pasikėlimą funikulieriumi, muilo gaminimą, grožio procedūrą nuotakai.
Trukmė: 1,5 – 3 val.

„Woodstock” festivalis ir Gėlių vaikai 
Susipažinkite – Marija Lopes, keturratė transporto priemonė, kuri lydės jus į mergvakario nuotykius, bus ištikima draugė iki kol tęsis linksmybės. Ji gali ir tik trumpam stabtelti išskirtinei nuotraukai ar pavežėti iki norimos kitos mergvakario „stotelės“.

Taip pat galime pasiūlyti ir mergvakarių piknikus laive. Mūsų paruoštas idėjas rasite čia.

Dalis nuotraukų, panaudotų pasiūlymuose, priklauso Nacionaliniam M.K. Čiurlionio dailės muziejui.