Pasiūlymai mergvakariams

Kaunas – Meilės miestas – prie dviejų, ypatingai gražių upių santakos. Čia ne tik įkvepianti architektūra, jaukios kavinės, parkai, skverai romantiškiems pasimatymams, bet ir išskirtinė atmosfera geriausių draugių, sesių, susitikimams, mergvakariams, šventėms, teminiams maršrutams.
Rinkitės Kauną ir mūsų mergvakarius, teminius maršrutus, leiskitės į nuotykių, prisiminimų, įsimintinų akimirkų kupiną kelionę su geriausiomis draugėmis!


Draugių maršrutas – orientacinis žaidimas
Orientacinis žaidimas yra kupinas romantikos, staigmenų ir „mergaitiškų“ nuotykių: būsima nuotaka ir draugės, dalyvaudamos žaidime, atlieka tik joms skirtas užduotis, patiria linksmus išbandymus, dalijasi prisiminimais. Jūsų lauka romantiškos stotelės Kauno senamiesčio kavinukėse, panoramų žavesys, atradimai netikėtose erdvėse. Čia visuomet skamba moteriškas juokas, kartais nubyra džiaugsmo ir prisiminimų ašaros, būna daug pasikalbėjimų, dainų, šokių, svajonių ir palinkėjimų. Kiekviena asmeninė istorija tampa nedidele, bet ypatinga švente.
Puikiai tiks nuotakai, kuriai patinka legendos ir senamiesčio istorijos, menančios ne tik tarpukario, bet ir viduramžių laikus.
Maršrutą sudaro: 6-8 punktai su užduotimis, kuriuose jūsų lauks kvapni stotelė, vyno taurė, gardėsis ir kitos malonios moteriškos staigmenos.
Trukmė: 1,5 – 2 val.

Žaliakalnio maršrutas „Tūkstantis ir viena …“
Žaliakalnio maršrutas, įkvėptas Rytų kultūrų ir magijos. Neįtikėtina, kad viename Kauno Žaliakalnio kvartalėlyje galima aptikti tiek rytietiškų vietų, kurios tarsi atgijusios iš „Tūkstančio ir vienos pasakos“ šalies.
Tinka nuotakai, kuriai patinka rytietiška kultūra, ir širdžiai artimos tokios frazės: „saulės pasveikinimas“, „buvimas čia ir dabar“ , „lotoso žiedas“. Leiskitės kartu pojūčių ir Rytų „magijos” įkvėptu maršrutu. Atraskite dalelę Azijos Kaune ir susipažinkite su dar neatrastu miestu, įsimylėkite jį iš naujo. Namaste.
Maršrutą sudaro: 5-6 punktai su užduotimis, kuriuose jūsų lauks apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiame bute, rytietiški gardėsiai ir kitos malonios moteriškos staigmenos. Papildomai galima užsakyti SPA procedūrą nuotakai, kol merginos ruoš pikniką ant „skraidančio kilimo“.
Trukmė: 1,5 – 2 val.

Žaliakalnio maršrutas „Mūzų mergvakaris“ 
Žaliakalnio maršrutas su apgalvotomis stotelėmis, aplankant svajingą miesto panoramą, užsukant į netikėtus įėjimus ir neišvaikščiotas gatveles – būkite nustebintos savo mieste, būkite įkvėptos jo grožio!
Puikiai tinka meniškos sielos nuotakai, kuri ne tik žavisi grožiu, bet ir pati imasi įvairių rankdarbių. Ji spirga, išgirdusi žodžius: „edukacija“,„galerija“, „paletė“. Leiskitės į nuotykį, kuris įtrauks visą merginų ratą, leis atrasti netikėtas Kauno vietas, pasijausti įkvėptomis ir įkvepiančiomis – tikroms mūzoms.
Maršrutą sudaro: 5-6 punktai su užduotimis, aplankant Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiantį butą, kuriame buvo filmuotas filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“, meniškos, malonios moteriškos staigmenos. Papildomai galima užsisakyti meno pamoką (puodelio dekoravimą ar piešimą ant šilko) arba sveikų gardėsių degustavimą.
Trukmė: 1,5 – 3 val.

Teminis maršrutas „Kauno santakos“ 
Meilės istorijos, Kauno poros ir stiprus, ypatingas jų ryšys. Šis žaidimas puikiai tinka mergvakariams, moteriškiems kolektyvams ir romantiškoms porų popietėms.
Trukmė: 1,5 – 3 val.

Teminis maršrutas „Kauno ponios“ 
Pavadinimas yra išlikęs iki šių dienų, vadinasi, to laikmečio damos buvo ne tik stebinančios savo išvaizda, bet ir įtakingos. Užsuksime į jų buduarą, žvilgtelsime į grožio ritualus, garderobą, bei susipažinsime su visuomenine veikla.
Maršrutą sudaro: 3-5 punktai su užduotimis, kuriuose lauks apsilankymas Art deco ir tarpukario salonų aura dvelkiančiuose namuose, neatrastos Kauno vietos, piknikas netikėtoje vietoje – privačiame sode, kur vakarus mėgo leisti pats Balys Sruoga su savo žmona Vanda Sruogiene, ir kitos malonios moteriškos staigmenos. Papildomai galima užsakyti: pasikėlimą funikulieriumi, muilo gaminimą, grožio procedūrą nuotakai.
Trukmė: 1,5 – 3 val.

„Woodstock” festivalis ir Gėlių vaikai 
Susipažinkite – Marija Lopes, keturratė transporto priemonė, kuri lydės jus į mergvakario nuotykius, bus ištikima draugė iki kol tęsis linksmybės. Ji gali ir tik trumpam stabtelti išskirtinei nuotraukai ar pavežėti iki norimos kitos mergvakario „stotelės“.

Dalis nuotraukų, panaudotų pasiūlymuose, priklauso Nacionaliniam M.K. Čiurlionio dailės muziejui.