Projekto „Kultūros pasas“ programos

Nuo 2020 m. rudens dalyvaujame LR kultūros ministerijos projekte „Kultūros pasas“ ir pristatome savo tris programas moksleiviams Kaune.Istorinis Orientacinis žaidimas Kaune su QR kodais
Tai puiki galimybė susipažinti su Kaunu iš arčiau: pajusti istorišką miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų ir patiems dalyvauti narpliojant detektyvus! Žaidimo metu komanda, skenuodama QR kodus, ieško senovinių pastatų, unikalių objektų ir vietovių. Moksleivių komandos, pagal duotas užuominas, turi atrasti Kauno miesto istorinius, kultūros, turizmo objektus. Dalyviai, gavę kūrybišką, loginę ar edukacinę užduotį, turi išsiaiškinti, koks tai Kauno miesto objektas ar simbolis ir jį surasti.

Orientacinis maršrutas „Tarpukario Laisvės alėjos kultūra“
Šis orientacinis žaidimas vyksta Kauno Laisvės alėjoje. Moksleivių komandos, pagal duotas užuominas, Kauno tarpukario pastatų nuotraukas ir įdomius tose vietose vykusių istorinių faktų aprašymus, turi atrasti, kur minimos kultūros, istorijos, architektūros, turizmo vietos šiuo metu yra Kaune. Dalyviai, atradę tarpukario restoranus ir kitas vietas, kur lankydavosi bohemos atstovai, sužinos ir intriguojančių istorijų bei atliks papildomas kūrybines, logines ar edukacines užduotis. Tai puiki galimybė susipažinti su Kaunu iš arčiau: pajusti istorišką miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų!

Orientacinis maršrutas „Laikinosios sostinės detektyvas“
Šis orientacinis žaidimas vyksta Kauno Senamiestyje ir Laisvės alėjoje, tarpukariu vadintoje Naujamiesčiu. Žaidimo metu įdomių faktų, senovinių tarpukario nuotraukų ir detektyvinių užuominų pagalba dalyviai sužinos, kuriose vietose Kaune gyveno ir dirbo to meto visuomenės veikėjai, pirmieji šalies politikai, kultūros atstovai, dvasininkai ir kiti žymūs žmonės, susipažins su šių asmenų įdomiais gyvenimo faktais, istorijomis prisidėjusiomis prie Lietuvos valstybės kūrimo. Moksleivių komandos, pagal pateiktą užduotį turi atrasti kultūros, istorijos, architektūros, turizmo vietas, susijusias su aprašomais žymiais asmenimis, ir aplankyti šias vietas dabartiniame Kaune.

Žaidimų trukmė yra 2 val. Žaidimų metu naudojami asmeniniai išmanūs telefonai su interneto prieiga (komandai reikalingas bent vienas išmanus telefonas).

Maloniai kviečiame Jus išbandyti programas Kaune!

Susisiekite su mumis dėl programų rezervacijos: pramogos@ciulbaulba.lt

Kultūros pasas – tai priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Apie kultūros pasą: https://kulturospasas.emokykla.lt/apie-projekta