Projekto „Kultūros pasas“ programos

Nuo 2020 m. rudens dalyvaujame LR kultūros ministerijos projekte „Kultūros pasas“ ir pristatome savo tris programas moksleiviams Kaune.Istorinis Orientacinis žaidimas Kaune
Tai puiki galimybė susipažinti su Kaunu iš arčiau: pajusti istorišką miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų ir patiems dalyvauti narpliojant detektyvus! Žaidimo metu komanda, pagal mobiliojoje programėlėje pateiktas užduotis, ieško senovinių pastatų, unikalių objektų ir vietovių. Moksleivių komandos, pagal duotas užuominas, turi atrasti Kauno miesto istorinius, kultūros, turizmo objektus. Komandose žaidžia po 5 – 10 moksleivių. Iš viso gali dalyvauti penkios komandos, išbandydamos skirtingus maršrutus Kauno senamiestyje. Dalyviai, gavę kūrybišką, loginę ar edukacinę užduotį, turi išsiaiškinti, koks tai Kauno miesto objektas ar simbolis ir jį surasti. Viso orientacinio žaidimo metu komanda, atėjusi iki tikslaus objekto, turi padaryti visos komandos bendrą „asmenukę“, kurioje būtinai turi matytis ir rastas objektas bei komandos nariai. Žaidimą laimi daugiausiai vietų suradę, ir daugiausiai taškų surinkę dalyviai. Žaidime iš viso yra nuo 7 iki 10 punktų. Maršruto sudėtingumo lygis parenkamas pagal moksleivių amžių. Šiame žaidime bus įdomių iššūkių ir netikėtumų tiek kauniečiams, tiek ir miesto svečiams.

Orientacinis maršrutas „Tarpukario Laisvės alėjos kultūra“
Šis orientacinis žaidimas vyksta Kauno Laisvės alėjoje. Moksleivių komandos, pagal duotas užuominas, Kauno tarpukario pastatų nuotraukas ir įdomius tose vietose vykusių istorinių faktų aprašymus, turi atrasti, kur minimos kultūros, istorijos, architektūros, turizmo vietos šiuo metu yra Kaune. Dalyviai, atradę tarpukario restoranus ir kitas vietas, kur lankydavosi bohemos atstovai, sužinos ir intriguojančių istorijų bei atliks papildomas kūrybines, logines ar edukacines užduotis. Tai puiki galimybė susipažinti su Kaunu iš arčiau: pajusti istorišką miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų! Komandose žaidžia po 5 – 10 moksleivių. Iš viso gali dalyvauti šešios komandos, išbandydamos skirtingus orientacinio maršrutus. Žaidimą laimi daugiausiai vietų suradę, ir daugiausiai taškų surinkę dalyviai. Žaidime iš viso yra nuo 5 iki 10 punktų. Žaidimo sudėtingumo lygis parenkamas pagal moksleivių amžių. Šiame žaidime bus įdomių iššūkių ir netikėtumų tiek kauniečiams, tiek ir miesto svečiams.

Žaidimų trukmė yra 2 val. Žaidimų metu naudojami asmeniniai išmanūs telefonai su interneto prieiga (komandai reikalingas bent vienas išmanus telefonas).

Maloniai kviečiame Jus išbandyti programas Kaune!

Susisiekite su mumis dėl programų rezervacijos: pramogos@ciulbaulba.lt

Kultūros pasas – tai priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Apie kultūros pasą: https://www.kulturospasas.lt/apie