MERGVAKARIAI

„Ar čia slepiasi žiedelis? “„Who is next“? Kas tekės po…?
Klausimai, kuriuos užduodame mergvakarių metu.
Tai laikas moteriškoms paslaptims, džiaugsmui, juokui, jautriems prisiminimams ir pokalbiams iki ryto. Gerai pažindamos savo seseris ar artimiausias drauges, galite pasirinkti joms labiausiai tinkamą „Čiulba ulba“ organizuojamą mergvakario temą.

MERGVAKARIAI BIRŠTONE

Unikalios gamtos ir harmonijos kurortas Birštonas yra ideali vieta mergvakariams. Gerai pažindamos savo seseris ar artimiausias drauges, galite pasirinkti joms labiausiai tinkamą „Čiulba ulba“ organizuojamą mergvakario temą.  

MERGVAKARIAI KAUNE

Kaunas – Meilės miestas – prie dviejų, ypatingai gražių upių santakos. Čia ne tik įkvepianti architektūra, jaukios kavinės, parkai, skverai romantiškiems pasimatymams, bet ir išskirtinė atmosfera geriausių draugių, sesių, susitikimams, mergvakariams, šventėms, teminiams maršrutams.

MERGVAKARIAI KLAIPĖDOJE

Klaipėda – apgaubia ypatingomis paslaptimis ir legendomis. Tačiau visus geruosius burtus kuria ir piktus kerus išblaško merginų juokas.

MERGVAKARIAI PALANGOJE

Aristokratiškas Palangos kurortas pulsuoja meile, čia tiek daug legendomis apipintų meilės istorijų, užsimezgusių gražiuosiuose pušynuose, šokių aikštelėse ar tiesiog susitikus paplūdimyje.

MERGVAKARIAI DRUSKININKUOSE

„Druskininkai – siautulingas meilės miestas, garsėjantis savo išskirtine istorija, reikšmingais simboliais bei legendomis apipintais kurortiniais romanais.