ULBA GO – dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kaip skaičiuojamas maršruto atstumas iki kitos užduoties?
Programėlės žemėlapyje nurodytas atstumas gali nesutapti su atstumu matomu navigacijoje, nes programėlė rodo artimiausią GEOGRAFINĮ atstumą iki nurodyto punkto, bet ne atstumą keliu.

Ką daryti, jei nerandate programėlėje tam tikro maršruto?
Ulba Go programėlėje nuolat atnaujinami ir kuriami nauji maršrutai, tad jei nerandate programėlėje norimo maršruto – telefono nustatymuose pažymėkite, kad programėlė automatiškai atsinaujintų. Jei ši funkcija jau yra įjungta, rekomenduotume programėlę ištrinti ir įsirašyti iš naujo.

Ką daryti, jei maršrutas neparsisiunčia?
Jei pastebėjote, kad norimas maršrutas ilgai siunčiasi arba neparsisiunčia visai, rekomenduojame patikrinti telefono interneto ryšį ir po keleto minučių pabandyti maršrutą parsisiųsti iš naujo. Taip pat rekomenduojame, vienu metu siųstis TIK PO VIENĄ maršrutą.

Ką daryti jei netyčia išjungėte žaidimą?
Jei maršruto metu netyčia išjungsite žaidimą, žaidimą atidarykite iš naujo ir klausimus, kuriuos jau įveikėte, atsakykite, o žemėlapio klausimus, vedančius į kitą maršruto vietą, praleiskite paspausdami dešiniame viršutiniame kampe esantį mygtuką PRALEISTI UŽDUOTĮ. Veiksmus kartokite iki prieisite klausimą, kurį sprendėte prieš išjungiant programėlę.

Ką daryti jei norite trumpinti maršrutą?
Jei užtrukote kelyje ir norite sutrumpinti maršrutą, žemėlapio klausimus, vedančius į maršruto vietas, galite tiesiog praleisti, paspausdami dešiniame viršutiniame kampe esantį mygtuką PRALEISTI.

Ar galima žaisti žaidimą neišeinant iš namų?
Taip! Praleisdami žemėlapio klausimus (prie klausimo paspausdami dešiniame viršutiniame kampe esantį mygtuką PRALEISTI), galite spręsti žaidimą neišeidami iš namų. Tai puikus būdas pasitikrinti patį maršrutą. Tačiau esant galimybei, mes visada rekomenduojame, išbandyti šiuos maršrutus gyvai!

Ar žaidimų metu bus pateiktos užuominos, pagalbos?
Prie tam tikrų klausimų, kurių atsakymo galbūt nežinosite, ekrano viršutiniame krašte bus klaustuko ženkliukas, jį paspaudę perskaitysite Jums pateiktą užuominą.

Ką daryti jei pradėjus žaisti žaidimą nerodo klausimo teksto?
Jei parsisiuntus maršrutą ir jį pradėjus nematote tekstinės klausimo dalies (tuščias laukelis), siūlome savo telefone pasikeisti telefono aplinką – iš juodo pereiti į įprastą baltą.

Ar galima užsisakyti man pritaikytą maršrutą, arba maršrutą skirtą mano šventei, įmonės vakarėliui?
Taip! Jei artėja jūsų gimtadienis, draugės mergvakaris, kolektyvo vakarėlis, ar kita jums svarbi šventė, mes mielai jums sukursime maršrutą, kurio metu jūsų laukia specialios užduotys ir staigmenos. Švenčių maršrutui prisikiriamas žaidimo koordinatorius, kuris nuotoliniu būdu jus ves per maršrutą: pateiks papildomas užduotis, arba pagalbas, jei to prireiktų. Didesnes grupes paskirstome komandomis. Susisiekite su mumis dėl platesnės informacijos.